top of page

O NÁS

Realizujeme zakázky v oboru pozemních staveb a autodopravy. Provádíme rekonstrukce objektů, včetně historických budov, výkopové práce, terénní úpravy, stavíme nové domy, základové desky, atd. Působíme na celém území České republiky.

HISTORIE FIRMY

Firma byla založena v roce 1992 podnikáním fyzické osoby. Společnost Bestfive s.r.o. jako pokračující firma byla založena v roce 2011.

Zpočátku se firma zabývala především instalatérskými a drobnými stavebními pracemi. Později se vyprofilovala na stavebnictví, zemní a výkopové práce a autodopravu, tyto služby poskytuje dodnes.

Zkušení zaměstnanci firmy dokáží realizovat jak menší stavební úpravy, opravy a rekonstrukce, tak domy na klíč, bourací práce, terénní úpravy, výkopové práce atd. Firma se také podílela na několika opravách historických objektů, např. Státního zámku Stekník, Státního hradu a zámku Bečov nad Teplou, Státního zámku Velké Březno a Státního zámku Kynžvart.

Pokud se týká služeb v autodopravě, firma vlastní několik nákladních vozů, velký odtahový speciál a autojeřáb. Je tedy možno realizovat odvozy materiálů, převozy kontejnerů, větších stavebních strojů, atd.

Stavební firma BESTFIVE s.r.o.

Stavební společnost

bottom of page